Retro mängukonsool 32GB

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,67 

44,00 

Komplektis:

  • Mängukonsool.
  • Kaks juhtmevaba juhtimispulti.
  • USB-kaabel.
  • HDMI-kaabel.

1 laos

Kirjeldus

Retro mängukonsool 32GB 3000 mänguga

Retro mängukonsool kahe juhtmevaba puldi ja 3000 populaarse mänguga. See on parim valik neile, kes soovivad meenutada lapsepõlve nostalgilisi arvutimänge. Meenuta kõige populaarsemaid 16Bit mänge: Aladdin, Mortal Combat, Vector Man, Streets of Rage, Sonic, ja 8Bit mänge: Prince of Persia, Castlevania, Battle City – Tankid, Darkwing Duck, Contra, Turtle Ninja, Chip ‘n Dale, Mega Man ja sadu muid nostalgilisi mänge. Mängukonsooli suurus ja välimus meenutab USB-võtit, mis ühendatakse otse teleriga. Isehäälestuv süsteem, ei mingeid keerulisi seadistusi ega juhtmehunnikut. Kaasas on kaks juhtmevaba juhtimispulti, nii et mänge saab mängida ka kahekesi. Sellel ajakohastatud mudelil on mängude otsingufunktsioon, võimalus oma lemmikmängud lemmikuteks märkida ja mängu edenemise salvestamise funktsioon, nii et järgmine kord, kui mängid, saad alustada mängu sealt, kus eelmisel korral pooleli jäi. Mängude loend kuvatakse koos piltidega, nii et soovitud mängu on lihtsam meelde jätta.

Kaasas kaks juhtmevaba juhtimispulti, et saaksid mängida koos pere või sõpradega! Juhtimispuldid ei vaja juhtmeid ega spetsiaalset ühendust. Puldid ühenduvad mängukonsooliga automaatselt alles siis, kui teler on sisse lülitatud, seega on neid väga mugav kasutada, võid end mugavalt mistahes kohas toas sisse seada, puldid on alati käepärast ja juhtmed ei lähe sassi. Juhtimispultidesse tuleb panna 2XAAA tüüpi patareid. Patareid ei kuulu komplekti.

Plug and Play süsteem – ühenda ja mängi! Ei mingeid keerulisi seadistusi ega sassis juhtmeid, lihtsalt ühenda ja mängi. Retro mängukonsooli peab lihtsalt ühendama teleri HDMI-pesaga ja kaasasoleva USB-kaabli ühendama teleri USB-pordiga, et mänguarvutil oleks toide. Kui teler on sisse lülitatud, lülitub sisse ka mängukonsool ja kui teler välja lülitatakse, lülitub see välja. Lihtne ja mugav!

Konsoolis on erinevaid MAME, PS1, GB, GBA, GBC, MD, SFC, FC ja ATARI formaadis mänge.
Tegemist on väikeste mängukonsoolidega, mis ei ole võrdsed vastased tänapäeva võimsatele mängukonsoolidele!

Mängukonsooli on võimalik ühendada ka projektoriga!

Sulle võib meeldida ka…