Retro mängukonsool

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13,00 

39,00 

Komplekti kuuluvad:

  • Mängukonsool.
  • Kaks juhtmevaba juhtimispulti.
  • USB-kaabel.
  • HDMI-kaabel.

9 laos

Kirjeldus

Retro mängukonsool 1800 mänguga

Retro mängukonsool kahe juhtmevaba puldi ja 1800 populaarsema mänguga. See on parim valik neile, kes soovivad meenutada lapsepõlve nostalgilisi arvutimänge. Mängukonsooli suurus ja välimus meenutab USB-võtit, mis ühendatakse otse teleriga. Isehäälestuv süsteem, ei mingeid keerulisi seadistusi ega juhtmehunnikut. Mängude loend kuvatakse koos piltidega, nii et soovitud mängu on lihtsam meelde jätta.

Kaasas kaks juhtmevaba juhtimispulti, et saaksid mängida koos pere või sõpradega! Juhtimispuldid ei vaja juhtmeid ega spetsiaalset ühendust. Puldid ühenduvad mängukonsooliga automaatselt alles siis, kui teler on sisse lülitatud, seega on neid väga mugav kasutada, võid end mugavalt mistahes kohas toas sisse seada, puldid on alati käepärast ja juhtmed ei lähe sassi. Juhtimispultidesse tuleb panna 2XAAA tüüpi patareid. Patareid ei kuulu komplekti.

Plug and Play süsteem – ühenda ja mängi! Ei mingeid keerulisi seadistusi ega sassis juhtmeid, lihtsalt ühenda ja mängi. Retro mängukonsooli peab lihtsalt ühendama teleri HDMI-pesaga ja kaasasoleva USB-kaabli ühendama teleri USB-pordiga, et mängukonsoolil oleks toide. Kui teler on sisse lülitatud, lülitub sisse ka mängukonsool ja kui teler välja lülitatakse, lülitub see välja. Lihtne ja mugav!

 

Mängukonsoolid on võimalik ühendada ka projektoriga!

Lisainfo

Mõõtmed 13,8 × 10,3 × 4,5 cm

Sulle võib meeldida ka…